Obsah

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Naděje majitelů vlhkých nemovitostí

Mnoho domů, bytů, chalup, komerčních provozoven atd. je postižena problémem, který se jmenuje vzlínavá kapilární vlhkost – tedy zemní vzlínavá vlhkost. Tato vlhkost ve zdivu vzniká porušením zemních a podzemních izolací objektu - většinou stářím objektu nebo použitým materiálem. Vzlínání vlhkosti provází olupování, puchření omítek, vlhké zdivo na omak, mapy na malbách zdí nebo fasád atd. Tento problém lze vyřešit mechanicky, nebo elegantně a bez stavebních zásahů elektronicky.

Podřezání a injektáž

Jsou velmi destruktivní zásahy jak do objektu, tak i do čistoty přírody a spodních vod. U některých staveb nelze z technologických důvodů vůbec provést. Také vysoká cena a hrubé stavební zásahy mnoho majitelů vlhkých nemovitostí od těchto postupů odradí.

Elektronická izolace vlhkého zdiva elektroosmózou

Velmi vhodnou se proto jeví technologie elektronického vysoušení a trvalé izolace zdiva, která podstatou není nová, ale zpracovaná moderní technologií. Řízená počítačovým procesorem využívá základních fyzikálních zákonů, působících ve všech stavebních objektech. Zhruba asi před 150 lety byla objevena při pokusech fyzikální zákonitost, že voda v porézních /a nejen stavebních/ materiálech putuje od kladného k zápornému pólu. Další vývoj a výsledky pokusů vedly k využití v technice, průmyslu, stavebnictví a dalších oborech. Dnes je možné, díky vyspělé technologii bezdotykově a bez zásahu do konstrukce staveb nebo jakýchkoli stavebních úprav provádět vysoušení a hydroizolaci zdiva v plošném měřítku.

Zajímá Vás JAK?

Představíme Vám náš přístroj DryPol® system. Má za svoji velmi slušnou pořizovací cenu co nabídnout. Posuďte sami :

  • za cca 200,- Kč nákladů ročně za nepřetržitý provoz přístroje,
  • suchý celý dům včetně sklepů a základů stavby na hodnoty stavebních norem s písemnou zárukou,
  • snížení nákladů na topení až o 70 % - vlhká zeď odnímá teplo,
  • zdravé bydlení bez vlhkosti, plísní a alergenů, snížení radonové zátěže v domě,
  • 30 letou záruku na bezchybnou funkci přístroje DryPol® system,
  • ověřeno 7 lety na trhu, více než 2200 instalovaných zařízení na všech typech nemovitostí a to jak v nadzemních částech staveb, tak i v náročných podmínkách sklepů nebo suterénních prostor domů.

Jak přístroj DryPol® systém funguje?

Voda kapilárami, kterými do zdiva vzlínala, odjede postupným procesem polarizace molekul vody ve zdivu přes základy stavby do půdy, kde již zůstane. V dalších letech pakElektroosmóza působí jako štít proti vlhkosti a této brání opětovnému vzestupu do zdiva. Dům zůstává suchý včetně sklepů a základů stavby. Technologie DryPol® systém  je účinná a ověřená. Pouze cca 5 % staveb vykazuje odchylky v měření.

Pokud Vás tato problematika zajímá, navštivte stránky nabité informacemi o Elektroosmóze: www.elektrofyzika.cz, kde naleznete výběr námi realizovaných zakázek. V případě Vašeho zájmu k Vám přijedeme zdarma a nezávazně na konzultaci. Posoudíme odborně stav nemovitosti a navrhneme řešení.

Můžete psát na elektrofyzika@email.cz.

Linka zdarma do kanceláře společnosti: 800 212 800 .