Obsah

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Aplikace Weber vám usnadní rozhodování

Každý výrobce se na trhu potkává s celou řadou příležitostí a záleží pouze na něm, zda a jak s nimi pracuje. Naše firma vyhledává příležitosti, které dávají možnost pracovat s novými technologiemi a materiály a dávají tak možnost ne jít s dobou, ale být vždy o pověstný krůček napřed.


V tomto roce máme připravenou celou řadu zajímavých řešení a jako malou „nápovědu“ uvádíme dvě:

Chytrou aplikace do mobilních zařízení pro každého stavebníka zdarma, aplikace Weber CZ je ke stažení na Google play a App Store.

Tento užitečný nástroj není určen pouze odborníkům v oblasti stavebnictví, ale také běžným uživatelům, kteří se právě rozhodli stavět či rekonstruovat. A právě tato aplikace má ambici být i těmto nováčkům stavebníkům na blízku a poradit nebo navést, kde se informovat.

Obsahuje rychlý přehled výrobků, problémy a řešení, vzorníky barev materiálů, kontakty na nejbližšího technického poradce nebo i nejbližšího prodejce v okolí – buď dle polohy zákazníka nebo dle PSČ.

Zesílení staticky nestabilního zateplovacího systému registrovaného programu Nová zelená úsporám

Pokud nevyhovuje současné zateplení Vašeho domu a nechcete provádět náročnou demontáž a likvidaci stávajícího systém, lze si vybrat z nabídky certifikovaných sanačních ETICS  jak s izolantem EPS, tak vatou MW.