Obsah

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

Odběr zpravodaje

Elektronický indikátor topných nákladů

Společnost Techem uvádí na trh novou generaci indikátorů topných nákladů rádio 4 / vario 4. Elektronický dvoučidlový přístroj nabízí nejmodernější způsob registrace tepla a přenosu dat. Přístroj typu vario 4 je kdykoliv připraven ke spuštění rádiového přenosu dat, verze rádio 4 pak vysílá od samého začátku a data jsou tak neustále k dispozici.

Indikátory jsou vybaveny dvěma teplotními čidly, která průběžně kontrolují teplotu radiátoru a místnosti pro výpočet registrovaného tepla. Hodnota indikovaná za uplynulé období se uloží a je rádiově přenesena bez nutnosti vstupu do bytu. K dispozici je při standardním přenosu 24 průběžných hodnot, vždy k polovině a konci dvanácti uplynulých měsíců. Odpadá tak nutnost řešit mezi odečty. V novém období, po dni překlopení, přístroj načítá opět od nuly.

ITN rádio 4 / vario 4 mají nejnovější funkce samokontroly a rozeznání manipulace s přístrojem. Všechna data jsou chráněna prostřednictvím SSL šifrování dat a CRC technologií. Přístroj je plně kompatibilní s online službou Techem Smart System umožňující načítání dat každý jednotlivý den společně s množstvím dalších nástrojů a informací.

Indikátory Techem data III a rádio 4 jsou jediné přístroje na trhu umožňující, v kombinaci s jedinečným systémem úspory energie adapterm, ušetřit až 10 % nákladů na vytápění.

 

Kontakt:

Techem, spol. s r. o.

Služeb 5

108 00  Praha 10 – Malešice

telefon: +420 272 088 777

info@techem.cz

www.techem.cz